Hotel Bee Station в Києві

admin_beestation

30 июня 2017

Комментариев нет

Столиця України – старовинне, гарне місто з глибокою історією. Київ приваблює своєю унікальною атмосферою, стародавніми церквами, величним Дніпром та чарівними каштанами. Сюди щорічно приїжджають сотні тисяч туристів – як із інших міст України, так і з інших країн. Більшість мандрівників цікавлять недорогі готелі, в яких можна добре відпочити за мінімальних витрат. Адже навіть іноземні мандрівники намагаються мінімізувати витрати. Дешеві готелі Києва характеризуються хорошими умовами проживання. Туристи одержують повний комплекс послуг за відносно невелику плату. Хоча, варто визнати, що справді гарні міні-готелі Київ запропонувати у великій кількості не може. Багато хто з таких закладів не дотягує до необхідного в цивілізованому світі рівня. Або вартість проживання в них набагато перевищує якість послуг.
Давайте розглянемо, які варіанти проживання пропонують недорогі готелі у Києві.

Вибираємо недорогі готелі Києва: якими вони бувають

Потрібен готель у Києві недорого? При виборі слід враховувати певні особливості.

Наприклад, якщо ви приїжджаєте до столиці України на два-три дні, а готель вам потрібний лише для того, щоб прийняти душ і поспати, вибирати необхідно найдешевші готелі Києва:

 • мотелі;
 • міні-готелі;
 • хостели.

Вони надають достатній рівень комфорту, але при цьому немає додаткових послуг, якими ви не користуватиметеся, але за які обов’язково доведеться заплатити.

Знайти подібні дешеві готелі досить легко – пошукати вільні номери через інтернет. Досить просто вбити в пошукову систему «готель в Києві» і перед вами висвітитись велика кількість варіантів. Переглядаючи їх, звертайте увагу:

 • на умови проживання;
 • місце розташування (як далеко від вокзалу, центру та пам’яток);
 • вартість.

Як показує статистика більшість туристів вибирають готелі, що знаходяться в безпосередній близькості від вокзалів, аеропортів, важливих адміністративних установ столиці, театрів або стадіонів.

Щоб дізнатися, якою є вартість проживання, скористатися простим пошуковим запитом «готелі Києва ціни» недостатньо. Тому що у такій ситуації можна отримати лише загальну картину, але не конкретну вартість проживання у номері певної категорії. Оскільки на ціну впливає кілька факторів – перераховані вище, а також кількість послуг, що надаються.

Недорогі готелі у Києві: хостели найкращий вибір для туристів

Досить часто туристи користуються найпростішим, навіть примітивним пошуковим запитом «готель Київ». Хоча їм повноцінний готель часто буває і не потрібен. Наприклад, якщо йдеться про гучну компанію з кількох людей, які приїжджають на огляд визначних пам’яток столиці, оптимальним варіантом проживання стане хостел.

У таких закладах є все необхідне для туристів, які проводять у межах готелю мінімум часу:

 • ліжко;
 • душ;
 • їдальня із кухнею, де можна самостійно приготувати їжу;
 • кондиціонер чи вентилятор.

Вартість проживання – мінімальна. Такий варіант – ідеальний вибір для тих, хто більшу частину дня проводить на екскурсіях, а харчується у недорогих кафе чи фаст-фудах.

Недорогі готелі у Києві: що ще пропонує столиця України

Якщо у вас бюджет необмежений або обмежений, але не малими величинами, ви можете зняти номер у готелі Києва або іншому великому та відомому готелі столиці. У такому випадку на вас чекає шикарний прийом та ряд додаткових послуг.

Наприклад, швейцар, що відкриває двері до готелю та ввічливі, у білих фартухах, прибиральниці номерів. Плюс до цього – ресторан, міні-бар, сейф у номері та багато іншого.

Хоча, як показує практика, подібні додаткові послуги здебільшого туристам просто не потрібні. Ніякого толку від них немає. Як і користі. Ну, скажіть — хіба ви не здатні самостійно відчинити двері? Чи вам так важливо, щоб прибиральниці носили уніформу, а на ресепшені стояла не просто молода, прогресивна, усміхнена людина, а вишколений персонал у костюмах готелю?

До речі, ще один факт — недорогі готелі часто розташовуються трохи далі від центру, ніж дорогі готелі. Але це не так важливо для туриста. Тим більше, що транспорт у столиці України ходить добре, а додаткова 15-ти хвилинна прогулянка вулицями Києва до хостелу подарує лише позитивні емоції! То навіщо платити більше?

Недорогі готелі Києва: вибирайте сучасний готель

Якщо ввести в пошуковий запит «готель у Києві недорого», з’явиться безліч варіантів. На якому зупиниться? Питання непросте. Серед представленої різноманітності легко розгубитися.

Але рекомендуємо звертати увагу на сучасні готелі. До таких належать Hotel Bee Station. Це унікальний для України готель комбінованого типу. У ньому передбачено:

 • 10 номерів;
 • 24 хостели;
 • 48 капсул.

Вибрати готелі Києва недорого можливо, але таких умов, як Hotel Bee Station вам не запропонують більше ніде. Особливо варто виділити капсули – це новий для нашої країни формат проживання, який прийшов із Японії. Капсули – це невеликі блоки, у яких людина може поміститися лише лежачи. Але в них достатньо місця для сну та повноцінного відпочинку, є постіль, подушка, локальні світильники та доступ до інтернету.

Є й багато інших додаткових послуг. Наприклад, своє паркування, маркет на території та багато інших.

Тому, щоб вибрати дешеві готелі Київ не обов’язково знати вздовж та впоперек. Головне, орієнтуватись на сучасні умови проживання. А їх надають лише у Hotel Bee Station. Після того, як ви хоч раз побуваєте в цьому готелі, вам більше ніколи не доведеться користуватися пошуковим запитом «зняти номер у готелі Київа». Адже ви зупинятиметеся тільки в Hotel Bee Station!