Як вибрати готель

admin_beestation

13 июля 2017

Комментариев нет

Багато мандрівників з упевненістю заявлять — правильно обраний готель є запорукою гарного відпочинку. Як каже неупереджена статистика, мандрівники стверджують, що більш ніж на 70% враження від міста залежать від якості послуг у готелі. Ми не будемо докладно розглядати дешеві готелі Києва, але розповімо, що потрібно враховувати мандрівникам під час вибору місця зупинки.

Сучасні готелі Києва досить різноманітні. Туристів, які приїжджають до столиці України, чекають:

 • дорогі готелі;
 • звичайні готелі;
 • міні-готелі;
 • хостели.

Кожен із видів таких готелів має свої особливості. Наприклад, якщо забронювати готель у Києві, можна чекати на певні дорогі послуги. Але вони не завжди потрібні туристам та мандрівникам, які прибули до столиці України для огляду визначних пам’яток. Зазвичай такі люди багато часу проводять на вулиці, гуляючи містом і насолоджуючись його атмосферою. Тому їм достатньо, щоб у готелі було зручне ліжко та душ.

Відразу зазначимо, що забронювати готелі у Києві недорого, якщо ви подорожуєте з дітьми, не вдасться. Ні, знайти недорогі готелі можна, але чи ви впевнені, що там буде досить комфортно для проживання з дитиною, особливо, якщо вона ще крихітна?

Враховуйте свої фінансові можливості

Збираючись до столиці України, можна просто скористатись пошуковим запитом «готель у Києві недорого». Він дозволить вам отримати багато актуальних пропозицій. При цьому у списку будуть не тільки доступні ціни готелю, але й дорогі готелі. Просто найчастіше саме дорогі готелі мають більше можливостей вкладати в рекламу та розкрутку свого сайту, ніж дешевші «побратими».

Тому не поспішайте бронювати місця в готелі серед перших, що з’явилися після введення запиту «готелі Києва ціни». Краще розгляньте всі можливі варіанти, перш ніж зробити остаточний вибір. Обов’язково зважайте на власні фінансові можливості.

До того ж, треба розуміти, що в принципі універсального стандарту немає. Буває ситуації, коли у тризірковому готелі жити набагато комфортніше та приємніше, ніж у чотиризірковому. Хоча в останньому вартість проживати буде вищою. Та й додаткові послуги виявляться дорожчими.

Ми не рекомендуємо при виборі готелю гнатися за кількістю зірок. Спочатку вивчіть усі пропозиції, намагайтеся зрозуміти, у чому унікальні особливості кожного попередньо обраного вами готелю, а потім вже бронюйте номер. Велика ймовірність, що ви зупинитесь на готелі з меншою кількістю зірок і будете праві!

Або взагалі шукайте за пошуковим запитом «міні-готель Києва». Такі заклади також можуть надати повний комплекс якісних послуг.

Дешеві готелі Києва: враховуйте час заселення та виселення

Вибираючи міні-готелі Києва, обов’язково враховуйте час заселення та виселення, а також лояльність адміністрації до постояльців у цьому питанні. У більшості готелів заселення – о 14:00.

Наприклад, ви прибуваєте в місто о 8:00, вам потрібно прийняти душ і залишити речі. Але ви обов’язково уточніть, чи готові вас прийняти на кілька годин раніше і чи потрібно платити, як за додаткову добу.

Виселення в готелях – о 12:00. Але що робити, якщо у вас поїзд тільки о 19:00, а носитись з речами півдня зовсім не хочеться? Уточніть, чи можна залишити речі у камері зберігання готелю.

Найчастіше готелі у Києві йдуть назустріч своїм постояльцям. Однак цей момент краще обговорити заздалегідь, щоб потім не дивуватися, якщо раптом вам виставлять додатковий рахунок.

Наявність додаткових послуг
Замовляючи номер у готелі Києва можна розраховувати на певні додаткові послуги. Вони обов’язково є у дорогих готелях. А ось доступні з фінансової точки зору заклади щодо цього питання обмежені.

Тому перед бронюванням обов’язково уточніть, які додаткові послуги надаються, які з них включені у вартість проживання, а за які доведеться доплачувати.

Ось невеликий перелік додаткових послуг, про які потрібно уточнити завчасно:

 • чи передбачені окремі номери для некурців;
 • чи є можливість встановити дитяче ліжечко;
 • чи передбачений кондиціонер окремо для номера чи працює загальна система кондиціювання;
 • можлива доставка їжі в номер;
 • чи передбачений трансферт з аеропорту/вокзалу та назад; тощо

Загалом враховуйте свої можливі потреби. Обов’язково вивчіть відгуки інших туристів. Орієнтуйтеся лише на свіжі коментарі, яким не більше кількох місяців. Якщо їм більше року, то вони, швидше за все, застаріли (як негативні, так і позитивні) — за такий термін багато що могло змінитися.

До речі, мандрівники, які обирають недорогі готелі Києва, більш охоче розміщують відгуки. А ті, хто проживає у дорогих готелях, як правило, не коментуватимуть рівень обслуговування.

Дешеві готелі Києва: вибирайте сучасні заклади

Ми рекомендуємо зупинити вибір на сучасних закладах. Серед них виділяється перший в Україні готель капсульного типу Hotel Bee Station. Він гармонійно поєднав у собі:

 • 48 капсул;
 • 24 хостели;
 • 10 номерів.

У самому готелі панує доброзичлива і спокійна атмосфера, що сприяє спілкуванню і новим знайомствам. Адже готель орієнтований на бюджетних, але сучасних туристів, які прагнуть нових емоцій.

Серед особливостей варто виділити:

 • власну територію з великим маркетом, кав’ярнею та банкоматом;
 • власне паркування – воно просторе, бронювати заздалегідь не потрібно;
 • загальну кухню та вітальню;
 • терасу та бібліотеку,
 • шикарний вибір настільних ігор.

Зупиняючись у Hotel Bee Station, ви можете бути впевнені в якісному відпочинку за прийнятні гроші